Úvod > Občané > Aktuality > Soutěž v malování

Soutěž v malování

Soutěž v malování pro děti - Obecní úřad v Hrusicích v rámci roku oslav 800 let Hrusic vyhlašuje soutěž v malování pro děti na téma"800 let Hrusic".
Podmínky soutěže:
1.Soutěže se může zúčastnit se svým obrázkem či obrazem/vytvořeným
libovolnou technikou/každé dítě ve věku do 15 let. 2. Každý obrázek musí být označen jménem autora a dále musí
být uveden věk autora a adresa trvalého bydliště. 3. Všechny práce musí být odevzdány nejpozději do 30.října 2005 na Obecní úřad v Hrusicích, buď osobně nebo poštou. 4. Práce budou rozděleny do věkových kategorií a
posouzeny odbornou porotou /ak.malíři/, za předsednictví pana Mgr.Josefa Lady. 5. Všechny odevzdané práce které budou zaslány do soutěže, budou vystaveny při slavnostním vyhlášení výsledků soutěže, které se bude konat v sobotu 19.listopadu 2005 ve 13.00 hod., v hrusické sokolovně. Při slavnostním vyhlášení soutěže, každý účastník obdrží pamětní dvojlist s podpisy členů poroty.