Obec Hrusice
Rodná obec Josefa Lady založena roku 1205
kostel
Drobečková navigace

Úvod > Turista > Akce v okolí

Akce v okolí


Svatováclavské slavnosti

Datum konání
Typ

Program Začátek v 10:00 Výstava veteránů po celý denZahraje kapela Žízniví DubáciBurčák z jižní MoravyDětské divadélko – upřesnímeObčerstvení a stálá expozice v parku, vesnické muzeum.

Více

KOLAPS TOUR 2019

Datum konání
Typ

Připrav se na podzimní KOLAPS, který zažiješ na jednom ze šestnácti koncertů připravovaného KOLAPS TOUR kapel zakázanÝovoce a RECKLESS! Speciálním hostem na všech koncertech bude domažlická skupina Zastodeset. :) Kapela zakázanÝovoce na začátku roku 2019 představila nový dvoj-singl ŠŤASTNEJ OUTSIDER a připravuje další nové pecky, které zazní už na podzimním turné. Nebudou ale samozřejmě chybět hitovky jako Vem si mě, Pornostár, Nikdy nezapomenem a mnoho dalších. Spřátelená kladenská punk-rocková kapela RECKLESS vydala v dubnu nové album s názvem KOLAPS, ze kterého představí na turné většinu songů. V set listu nebudou chybět singly jako Carpe Diem, Poďme, Lůzr nebo Vnitřní boj, na který kapela začátkem tohoto roku natočila nový videoklip. Na všech koncertech se jako speciální host představí domažlická pop-rocková kapela Zastodeset, která připravuje také novou desku a její křest proběhne v rámci turné 19.10. v domažlickém kulturním domě. Těš se na energické vystoupení a skvělou pódiovou show! Předprodej již brzy na www.ticketstream.cz a www.shopngo.cz.

Více

ZMAR / BAESTIEN / ROŽAVA / TUPÉ OSTŘÍ

Datum konání
Typ

Protože si myslíme, že je důležitý zajímat se nejen o to, co se děje všude kolem po světě, ale i o svý bezprostřední okolí. A snažit se ho posouvat někam dál - zlepšovat ho a pomáhat tam, kde je to potřeba. Rozhodli jsme se udělat tuhle akci benefiční pro Lenku a její Kruh bezpečí pro zvířata Zápy. Je totiž neuvěřitelný kolik času, energie, lásky a žel i finančních prostředků Lenka a její rodina vkládá do pomoci zvířatům v nouzi... ZMAR - blackened emohardcore, Praha https://zmar.bandcamp.com/ Jsem strašně rád, že kluci přijedou zahrát. Pro mě osobně jedna z nejzajímavějších kapel současný český diy scény. Naléhavost, vypjatý emoce, atmosféra temná tak, že by se dala krájet...V září jim vychází nová deska, split s kapelou Mališa Bahat. Máme se na co těšit! BAESTIEN - post-metal/emocrust, Sokolov / Cheb / Praha https://baestien.bandcamp.com/releases Zhruba po roce se z divokýho západu na Falcovi opět přiženou Baštajn do Saloonu jak zběsilý koňský zpřežení. S novym bubeníkem a s novou deskou, která před Vánocema vyjde na Alerta Antifascista recs. Nicota přichází... ROŽAVA - temnej crust/hc, Polabí as fuck https://rozava.bandcamp.com/album/lp Brambory a řepa už budou sklizený, pole zoraný a tak nastane konečně ten správnej čas na křest naší nový desky! Temně, naléhavě a hlasitě. S nohama až po kotníky zabořenejma v úrodný polabský černozemi...Jak taky jinak, že?! Tupé Ostří - hutnej hardcore/metal, Čelákovice https://tupeostri.bandcamp.com/releases Stálice místní diy scény. Hutnej hardcore říznutej slušnou porcí metalu, kterej ti nakope zadek!!! Takže doraž 5.10. od 20h do Brandeyskýho Saloonu! 161>88

Více

Rock nad Labem 9

Datum konání
Typ

9. ročník festivalu Rock nad Labem, zahrají Našrot (hardcore), Asmodeus (thrash-metal), Vombat Kruton (hardrock), Petr Henych InTrio (instrumental.rock)

Více