Úvod > Občané > Aktuality > Archivované

Aktuality - archivované

Štítky:

pro 26

Rybova vánoční mše Hej, mistře!

Římskokatolická farnost Hrusice vás srdečně zve na Rybovu vánoční mši Hej, mistře, která bude provedena v rámci mše sv. na svátek sv. Štěpána, 26.12. 2023 od 10.00 hod. v kostele sv. Václava.

pro 24

Vánoční mše sv.

Římskokatolická farnost Hrusice vás srdečně zve ke slavení vánoc.

pro 22

Vánoční zastavení - přesun na fotbalové hřiště

Vlastenecko-dobročinná obec baráčnická, MO Včelaři, Sbor dobrovolných hasičů a obec Hrusice vás srdečně zvou na tradiční vánoční zastavení se svařákem a hudebním doprovodem skupiny Amatéři.

pro 16

Betlémské světlo

Přijďte si pro betlémské světlo.

pro 12

Zasedání zastupitelstva

Sledovat On-line

pro 10
pro 09

Obec Hrusice a spolky Hrusice, vás srdečně zvou na mikulášskou nadílku do parku Josefa Lady.

pro 03

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu a lampionový průvod

Mateřská škola Hrusice vás srdečně zve ke slavnostnímu rozsvícení vánočního stromu s lampionovým průvodem.

pro 02

Vánoční koncert

Ladův národopisný soubor z Hrusic a hrusická mládež vás srdečně zvou na Vánoční koncert.

pro 02

Vánoční jarmark

Sbor dobrovolných hasičů vás srdečně zve na Vánoční jarmark, který  se bude se konat v sobotu 2. prosince od 10.00 hod. v prostorách sokolovny.Pokud má někdo z hrusických občanů či z okolí zájem prodat na jarmarku své výrobky, kontaktujte, prosím, Petru Strnadovou na tel.: 608 202 764.

lis 21

Zasedání zastupitelstva

Zasedání zastupitelstva dne 21.11.2023 od 18:30 hod. v budově obecního úřadu nebo on-line.

lis 18

Myslivecký ples

V sobotu 18. listopadu 2023 se v hrusické sokolovně koná Myslivecký ples.