Úvod > Občané > Aktuality > Archivované

Štítky:

pro 24

Vánoční mše sv.

Římskokatolická farnost Hrusice vás srdečně zve ke slavení vánoc.

pro 22

Vánoční koncert

Ladův národopisný soubor z Hrusic a hrusická mládež vás srdečně zvou na Vánoční koncert.

pro 17

Vánoční zastavení

Vlastenecko-dobročinná obec baráčnická, MO Včelaři a obec Hrusice vás srdečně zvou na tradiční vánoční zastavení se svařákem a hudebním doprovodem skupiny Amatéři.

pro 13

Zasedání zastupitelstva

Zasedání zastupitelstva obce Hrusice dne 13.12.2022 v 18:30 hod. na obecním úřadě.

pro 10

Zájezd Drážďany - adventní trhy

Vlastenecko-dobročinná obec baráčnická a obec Hrusice vás srdečně zvou na návštěvu adventních trhů do Drážďan.

pro 03

Obec Hrusice a spolky Hrusice, vás srdečně zvou na mikulášskou nadílku do parku Josefa Lady.

lis 27

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu a lampionový průvod

Mateřská škola Hrusice vás srdečně zve ke slavnostnímu rozsvícení vánočního stromu s lampionovým průvodem.

lis 26

Beseda o Josefu Ladovi

Zveme vás na besedu o životě a díle hrusického rodáka, světově uznávaného malíře a spisovatele Josefa Lady.

lis 26

Vánoční jarmark

Sbor dobrovolných hasičů vás srdečně zve na Vánoční jarmark, který  se bude se konat 26. listopadu od 10.00 hod. v prostorách před hasičskou zbrojnicí.Pokud má někdo z hrusických občanů či z okolí zájem prodat na jarmarku své výrobky, kontaktujte, prosím, Petru Strnadovou na tel.: 608 202 764.

lis 19

Myslivecký ples

V sobotu 19. listopadu 2022 se v hrusické sokolovně koná Myslivecký ples.

lis 12

Brigáda - hrabání listí

Přijďte nám, prosím, pomoci s hrabáním listí v obci, s sebou si přineste hrábě a rukavice.

lis 08

Zasedání zastupitelstva

Zasedání zastupitelstva obce Hrusice proběhne dne 8.11.2022 od 18:30 hod.