Úvod > Občané > Aktuality > Zasedání zastupitelstva obce Hrusice

Zasedání zastupitelstva obce Hrusice

9.3.2021

Doplnění k organizaci zasedání zastupitelstva obce Hrusice v návaznosti na vyhlášení nouzového stavu a usnesení vlády ČR. Na zasedání zastupitelstva může být přítomno bez testování pouze 9 lidí. Z tohoto důvodu se budou všichni zastupitelé (vyjma předsedajícího) účastnit zasedání distanční formou. Občanům, kteří se nemohou on-line zasedání zúčastnit bude umožněn vstup do zasedací místnosti obecního úřadu pouze v respirátoru třídy FFP2 nebo vyšším (KN95). V případě, že bude přítomno více jak osm občanů, budou rozděleni do dalších místností.

Nabádáme tak občany, aby využili sledování zastupitelstva on-line skrze aplikaci MS Teams (aplikaci nemusí stahovat, lze využít webového prohlížeče).

Sledovat přes MS Teams.

Program zasedání:

1. Přivítání, kontrola účasti
  2. Volba ověřovatelů zápisu a jmenování zapisovatele
  3. Schválení programu jednání zastupitelstva obce
  4. Informace z obce
  5. Informace o rozhodnutí správního řízení s obcí Hrusice ze strany Středočeského kraje a odvolání se proti tomuto rozhodnutí
  6. Žádost TJ Sokol Hrusice o spolufinancování výstavby zázemí na fotbalovém hřišti
  7. Rozpočtové opatření, změna rozpočtu č. 1/2021
  8. Prodej stavebního pozemku 134/2 a nemovitosti bez č. p./č. ev. stojící na onom pozemku
  9. Souhlas se zápisem do kroniky obce Hrusice
  10. Odměna kronikáři