pro 07

INFORMACE O PLÁNOVANÉM PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTŘINY

Jménem ČEZ Distribuce, a.s. si Vás dovolujeme informovat o plánovaném přerušení dodávky elektřiny ve Vaší obci / Vašem městě: Hrusice, které se bude konat:

Dne

Od

Do

Odstávka se týká nemovitostí: 190 , 87 , E314

Bližší informace naleznete na níže uvedených webových stránkách v sekci "Odstávky" nebo přímo na odkazu http://www.cezdistribuce.cz/cs/pro-zakazniky/odstavky.html, a to 20 dnů před uvedeným termínem.

Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny bude rovněž provedeno způsobem v místě obvyklým nebo s využitím elektronických komunikací.

Přerušení dodávky elektřiny je plánováno pouze v nezbytně nutném rozsahu, a to z důvodu prací spojených se zajištěním bezpečného a spolehlivého provozu distribuční sítě.

Děkujeme Vám za vstřícnost a pochopení.

ČEZ Distribuce, a. s.

pro 04 Doposud nekomentováno.

Zasedání zastupitelstva obce Hrusice

Pozvánka na zasedání ZO

Vážení zastupitelé, vážení občané,
s odvoláním na § 103 odst. 5 zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), svolávám zasedání zastupitelstva obce Hrusice, které se bude konat v úterý 4. prosince 2018 od 18:00 h. v č.p. 140 (sokolovna).

Více informací naleznete v pozvánce.

pro 01 Doposud nekomentováno.

Adventní koncert

koncert.jpg

Obecní úřad Hrusice vás srdečně zve na adventní koncert, který se koná 1. prosince 2018 od 19 hod. v hrusické sokolovně.

Na koncertě vystoupí Dětský pěvecký sbor Rolnička z Prahy.

Program: koledy od gotiky po současnost.

Vstupné: 80 Kč (děti do 15 let zdarma).

pro 01 Doposud nekomentováno.

Vánoční jarmark

SDH.jpg

Sbor dobrovolných hasičů Hrusice vás srdečně zve na tradiční vánoční jarmark, který se koná v sobotu 1. prosince 2018 od 10:00 hod v prostorách a okolí Hasičské zbrojnice. Pokud by měl někdo zájem prodat své výrobky, kontaktuje Petru Strnadovou na tel. č. 608 202 764.

lis 17 Doposud nekomentováno.

Myslivecká zábava

Myslivecká sdružení Hrusice a Kaliště vás srdečně zvou na MYSLIVECKOU ZÁBAVU.

Zábava se koná 17. listopadu 2018 od 20 hod. v sokolovně v Hrusicích.

K tanci a poslechu hraje Studio 95.

Bohatá zvěřinová tombola.

Vstupné 130 Kč.

lis 04

Brigáda - úklid listí

V neděli 4.11.2018 organizuje obecní úřad brigádu na úklid listí v obci. Sraz ve 12:30 hod. před obecním úřadem. Hrábě, rukavice a další pomůcky s sebou. Po ukončení brigády jsou účastníci zvání na opékání buřtů na fotbalovém hřišti. Buřty, pečivo a pivo jsou zajištěny. Při opékání můžete zároveň sledovat mistrovské utkání Muži "B".

lis 03

Zasazení lípy ke 100 výročí vzniku Republiky.

V sobotu 3.11.2018 v 13 hod., zasadíme u obecního úřadu Lípu srdčitou na památku 100 let od vzniku Československa.

říj 20
zář 22