srp 15

Memoriál Jaroslava Tlamichy a Ladislava Vaňka

V sobotu 15. srpna a v neděli 16. srpna 2015 se na fotbalovém hřišti v Hrusicích koná 4. ročník Memoriálu Jaroslava Tlamichy a Ladislava Vaňka. Začátky zápasů po oba dny 15.00 a 17.00 hodin. Všechny příznivce dobré kopané srdečně zve TJ Sokol Hrusice - oddíl kopané.

čen 25

Sportovní nabídka

Ve čtvrtek 25. června 2015 od 18.00 hodin na fotbalovém hřišti v Hrusicích se koná přátelské utkání fotbalových internacionálů / Ivan Hašek, Josef Chovanec, Antonín Panenka, Ladislav Vízek, Horst Siegl, Ladislav Maier, Jiří Novotný, Vladimír Šmicer, Pavel Kuka, Karel Jarolím a další versus domácí Hrusice. Srdečně zveme milovníky dobré kopané!

kvě 31

Dětský den

V neděli 31. května 2015 pořádá OS Šťastná rodina "Dětský den". Začátek ve 14.00 hodin před bustou Josefa Lady v Hrusicích. Srdečně všechny děti zve pořadatel.

kvě 30

11. ročník Cesty kocoura Mikeše

V sobotu 30. května 2015 se v Hrusicích koná již 11. ročník Cesty kocoura Mikeše. Zahájení v 9.00 hodin u busty Josefa Lady. Čeká Vás zábavný a turistický program pro děti. Kočovné divadlo Rózy Blechové, kapela Péro za kloboukem, komentované procházky po Hrusicích a okolí, jízda na koloběžkách, den otevřených dveří v Památníku Josefa Lady. Srdečně zvou pořadatelé Obec Hrusice a Mikroregion Ladův kraj.

kvě 30

Pohádkové Hrusice a Cesta kocoura Mikeše

V sobotu 30. května 2015 se v Hrusicích koná akce "Pohádkové Hrusice a Cesta kocoura Mikeše", od 9.00 do 14 hodin, den otevřených dveří v Památníku Josefa Lady, komentované vycházky po Hrusicích, kočovné divadlo Rózy Blechové, hudební kapela "Péro za kloboukem", soutěže pro děti. Všechny děti a dospělé srdečně zvou pořadatelé Obec Hrusice a Mikroregion Ladův kraj.

kvě 16

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezka okresu Praha-východ

V sobotu 16.5. a v neděli 17.5.2015 pořádá SDH Hrusice a Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezka okresu Praha-východ na fotbalovém hřišti v Hrusicích celoroční vyhodnocení okresního kola PLAMEN, ročník 2014-2015. Zahájení v sobotu v 9.00 hodin a ukončení v neděli po skončení požárních útoků. Srdečně zvou SDH Hrusice a SH ČMS Praha-východ.

kvě 07

Zápis do Mateřské školy na rok 2015/2016

Do Mateřské školy Hrusice jsou až do naplnění kapacity přijímány děti v tomto pořadí:

1. Předškolák před vstupem do 1. třídy a dítě s odkladem školní docházky.
  2. Děti s trvalým bydlištěm v Hrusicích podle data narození, tj. od nejstaršího po nejmladší.

Zápis do MŠ Hrusice se koná ve čtvrtek 7.5.2015 od 16.00 - 18.00 hodin v budově mateřské školy.

S sebou vezměte: rodný list dítěte, občanský průkaz jednoho z rodičů, vyplněnou přihlášku.

Od 1.4.2015 si vyzvedněte v MŠ přihlášku, kterou je nutno nechat potvrdit pediatrem.

Lenka Rajdlová, ředitelka MŠ Hrusice

dub 18

Poprask na laguně - začátek v 19:30

Hrusická sokolovna, vstupné 60,-Kč, děti zdarma, hraje ochotnický divadelní soubor z Chocerad.

Srdečně zve pořadatel Obecní úřad v Hrusicích.

Začátek v 19:30 hodin.

bře 21

Josefská zábava

Hrusická sokolovna, začátek v 20. 00.

Srdečně zve pořadatel Spojené osady Hrusic

bře 07

Maškarní ples

V sobotu 7. března 2015 se v hrusické sokolovně koná tradiční "Maškarní ples". Začátek ve 20 hodin. Bohatá tombola, masky vítány. Srdečně zvou baráčníci