pro 05

Mikulášská nadílka

V sobotu 5. prosince 2015 v hrusické sokolovně Obecní úřad pořádá pro děti "Mikulášskou nadílku".

Začátek ve 14.00 hodin.

Obecní úřad srdečně zve všechny děti a rodiče.

lis 28

Vánoční jarmark

V sobotu 28. listopadu 2015 v požární zbrojnici (vně i venku) pořádá Sbor dobrovolných hasičů a Baráčníci v Hrusicích "Vánoční jarmark".

Začátek: 10.00 hodin

Konec: 16.00 hodin

Srdečně k návštěvě zvou hasiči a baráčníci

lis 21

Předvánoční trh s tvořením

V sobotu 21. listopadu 2015 v hrusické sokolovně pořádá spolek Šťastná rodina "Předvánoční trh" s tvořením.

• Začátek: 9.00 hodin
  • Konec: 17.00 hodin

Srdečně zve k návštěvě spolek Šťastná rodina

lis 14

Myslivecký ples

V sobotu 14. listopadu 2015 se v hrusické sokolovně koná Myslivecký ples.

• Začátek: ve 20.00 hodin
  • Hudba: COMBO Oldy Doležala z Prahy

Občerstvení a bohatá zvěřinová tombola.
Srdečně zve myslivecké sdružení Hrusice a Kaliště.

zář 26

Setkání" občanů , rodáků, chatařů, čtenářů Hlasu Hrusic a přátel naší obce

Po 6 letech a v rámci oslav 810. výročí založení naší obce /1205 - 2015/ se v sobotu 26. září 2015 od 14.00 hodin v hrusické sokolovně koná již 12. "Setkání" občanů , rodáků, chatařů, čtenářů Hlasu Hrusic a přátel naší obce. Na "Setkání" vystoupí mimo jině Národopisný soubor z Hrusic, děti z mateřské školy, taneční skupina, k poslechu a tanci bude hrát hudba. Nebude chybět skvělé občerstvení, koláče, káva, párky a k tomu dobré pití. Srdečně Vás všechny zvu. Ladislav Tesařík, starosta obce

zář 12

Dětský karneval

V sobotu 12. září 2015 od 15.00 hodin v hrusické sokolovně se koná již 40. "Dětský karneval". Zahájení karnevalu je ve 14.30 hodin průvodem z návsi do sokolovny. Soutěž masek, hudba, občerstvení. Vstupné děti zdarma, dospělí 45,-Kč. Srdečně zvou "Spojené osady Hrusic".

srp 15

Memoriál Jaroslava Tlamichy a Ladislava Vaňka

V sobotu 15. srpna a v neděli 16. srpna 2015 se na fotbalovém hřišti v Hrusicích koná 4. ročník Memoriálu Jaroslava Tlamichy a Ladislava Vaňka. Začátky zápasů po oba dny 15.00 a 17.00 hodin. Všechny příznivce dobré kopané srdečně zve TJ Sokol Hrusice - oddíl kopané.

čen 25

Sportovní nabídka

Ve čtvrtek 25. června 2015 od 18.00 hodin na fotbalovém hřišti v Hrusicích se koná přátelské utkání fotbalových internacionálů / Ivan Hašek, Josef Chovanec, Antonín Panenka, Ladislav Vízek, Horst Siegl, Ladislav Maier, Jiří Novotný, Vladimír Šmicer, Pavel Kuka, Karel Jarolím a další versus domácí Hrusice. Srdečně zveme milovníky dobré kopané!

kvě 31

Dětský den

V neděli 31. května 2015 pořádá OS Šťastná rodina "Dětský den". Začátek ve 14.00 hodin před bustou Josefa Lady v Hrusicích. Srdečně všechny děti zve pořadatel.

kvě 30

11. ročník Cesty kocoura Mikeše

V sobotu 30. května 2015 se v Hrusicích koná již 11. ročník Cesty kocoura Mikeše. Zahájení v 9.00 hodin u busty Josefa Lady. Čeká Vás zábavný a turistický program pro děti. Kočovné divadlo Rózy Blechové, kapela Péro za kloboukem, komentované procházky po Hrusicích a okolí, jízda na koloběžkách, den otevřených dveří v Památníku Josefa Lady. Srdečně zvou pořadatelé Obec Hrusice a Mikroregion Ladův kraj.