bře 21

Josefská zábava

Hrusická sokolovna, začátek v 20. 00.

Srdečně zve pořadatel Spojené osady Hrusic

bře 07

Maškarní ples

V sobotu 7. března 2015 se v hrusické sokolovně koná tradiční "Maškarní ples". Začátek ve 20 hodin. Bohatá tombola, masky vítány. Srdečně zvou baráčníci

úno 14

Výroční župní sezení 7. župy Vlasákovi

V sobotu 14. února 2015 se v hrusické sokolovně koná výroční župní sezení 7. župy Vlasákovi. Začátek ve 14 hodin. Srdečně zvou baráčníci.

úno 07

Vítaní občánků

V sobotu 7. února 2015 se v budově Mateřské školy od 15 hodin koná "Vítání občánků"

led 31

Hasičský ples

V sobotu 31. ledna 2015 se v hrusické sokolovně koná "Hasičský ples", začátek ve 20 hodin. K tanci a poslechu hraje kapela Color Club Praha. Vstupné 100,-Kč. Společenský večer plný překvapení. Srdečně zvou hasiči

zář 13

39. Dětský karneval

V sobotu 13. září 2014 se v hrusické sokolovně od 15.00 hodin koná tradiční již 39. "Dětský karneval". Zahájení ve 14.30 hodin průvodem z návsi do sokolovny. Vstupné 45,-Kč dospělí, děti zdarma. Hudba: Kolář Banda. Soutěž masek. Srdečně zvou Spojené osady Hrusic.

zář 06

Hasičské cvičení

V sobotu 6. září 2014 od 13.00 hodin se na hrusickém fotbalovém hřišti koná "Hasičské cvičení" v požárním útoku za účasti Sborů dobrovolných hasičů z Lensedel, Senohrab, Pětihost, Zvánovic, Ondřejova, Třemblat a Hrusic. Pořadatelem soutěže je okrsek č.2. Srdečně zveme všechny příznivce dobrovolných hasičů.

srp 16

3. ročník Memoriálu Jaroslava Tlamichy a Ladislava Vaňka

V sobotu 16. srpna a  v neděli 17. srpna 2014 se na fotbalovém hřišti v Hrusicích koná 3. ročník Memoriálu Jaroslava Tlamichy a Ladislava Vaňka, za účasti mužstev Mirošovic, Senohrab, Kunic a Hrusic. Začátky zápasů v 15.00 a v 17.00 hodin. Srdečně zveme všechny milovníky kopané !

čen 21

Fotbal - přátelský zápas

V sobotu 21. června 2014 se na fotbalovém hřišti v Hrusicích koná přátelský zápas mezi fotbalovými legendami versus Hrusicemi.

Přijedou legendy Ivan Hašek, Lad.Vízek, Vladimír Šmicer, Patrik Berger, Horst Siegl, Josef Chovanec, Jiří Jánošík, Karel Karolín a další

Začátek utkání v 17.00 hodin. Srdečně zveme všechny milovníky tohoto nádherného sportu.

kvě 31

10. ročník "Cesty kocoura Mikeše a Pohádkových Hrusic"

V sobotu 31. května 2014 se koná jubilejní 10. ročník "Cesty kocoura Mikeše a Pohádkových Hrusic". Zahájení v 9.30 hodin před bustou Josefa Lady v Hrusicích. Den otevřených dveří v Památníku Josefa Lady a na stálé výstavě modelů Antonína Jedličky na Obecním úřadě. Prodej upomínkových předmětů v Informačním centru v Hrusicích. Srdečně zve Obecní úřad v Hrusicích.