bře 23

Ladovská zabíjačka

V sobotu 23. března 2013 se koná v hrusické sokolovně tradiční již 39. „Ladovská zabíjačka“. Začátek v 19.00 hodin. Zabíjačkové pochoutky. Srdečně zvou Spojené osady Hrusic

bře 16

Maškarní Baráčnický ples

V sobotu 16. března 2013 v hrusické sokolovně, se koná „Maškarní Baráčnický ples“. Začátek 20.00 hodin. Občerstvení a bohatá tombola. Srdečně zvou místní baráčníci.

úno 02

Vítání občánků

V sobotu 2. února 2013 v budově Mateřské školy od 15.00 hodin se koná „Vítání občánků“. Srdečně zve Obecní úřad

led 26

Hasičský ples

V sobotu 26. ledna 2013 se koná tradiční hasičský ples v hrusické sokolovně. Začátek 20.00 hodin. Občerstvení a bohatá tombola. Srdečně zvou místní hasiči.

pro 22

PÍSKLATA, ANEB DĚTI DĚTEM

pisklata.png
Milí čtenáři!
22. 12. 2012 proběhl v kongresovém sále hotelu S.E.N. tradiční Vánoční koncert dětí navštěvujících můj hudební kroužek Písklata, tentokrát ve spolupráci s dětmi, které navštěvují lekce klavíru u mojí maminky, paní Koudelkové. Kromě toho, že bych velice ráda poděkovala všem dětem za skvělý výkon a rodičům, prarodičům a přátelům za to, že se na nás přišli podívat v neuvěřitelném počtu (připravených 100 židlí nám již letos nestačilo ), se s Vámi musím podělit o novinku, která letošní koncert odlišuje. Tradičně totiž na koncertu dostáváme od návštěvníků dobrovolné vstupné, které bylo vždy použito na nákup odměn pro děti. Nicméně letos měly děti lepší nápad, než utratit jej za čokolády a jiné dobroty pro sebe. Rozhodly se totiž, že od nynějška budou jejich koncerty pořádány pod heslem „Děti dětem“ a výtěžek z nich bude věnován dětem, které neměly v životě takové štěstí, jako naše Písklata. Letos bude výtěžek koncertu v hodnotě 3.200,- věnován Dětskému domovu ve Strančicích. No a příště? To ještě uvidíme, každopádně určitě poputují na dobrou věc. Nebojte se, dáme Vám včas vědět. Již teď Vám mohu slíbit, že další koncert uspořádáme brzy, abychom mohli jiným dětem předat „dárek“ ke dni dětí. Takže někdy koncem května, o přesném datu Vás budeme informovat , se na Vás těšíme! No a dětem tímto moc děkuji za jejich dobrá srdíčka. Jsem moc pyšná, že takové úžasné děti mohu učit!
Hana Skálová

pro 08

Mikulášská nadílka pro děti

V sobotu 8. prosince 2012 pořádá Obecní úřad v Hrusicích tradiční
"Mikulášskou nadílku pro děti". Začátek ve 14.00 hodin v hrusické sokolovně.
Přijde Mikuláš s čerty. Obecní úřad srdečně zve všechny děti s doprovodem!

pro 02

Adventní lampionový průvod

V neděli 2. prosince 2012 se koná „Adventní lampionový průvod“, sraz v 16.30 hodin na parkovišti u Obecního úřadu. Průvod obcí, odevzdání vyrobeného přáníčka pro Ježíška u MŠ, rozsvícení vánočního stromku v parku na návsi, občerstvení v předzahrádce MŠ. /hrnečky s sebou/. Srdečně zve MŠ a Obecní úřad v Hrusicích

pro 01

Hrusický vánoční jarmark

V sobotu 1.12 a v neděli 2.12.2012 od 10.00 - 17.00 hodin, pořádá OS Šťastná
rodina a Sbor dobrovolných hasičů v hrusické sokolovně v pořadí již 5.
"Hrusický vánoční jarmark". Srdečně zvou pořadatelé!

lis 17

Myslivecká zábava

V sobotu 17. listopadu 2012 pořádají místní myslivci již tradiční
"Mysliveckou zábavu", v hrusické sokolovně. Začátek ve 20.00 hodin. Bohatá
zvěřinová tombola ! Srdečně zve myslivecký spolek v Hrusicích.

zář 01

Hasičské odpoledne

Datum konání: 1.9.2012,13:00

V sobotu 1. září 2012 od 13.00 hod. na fotbalovém hřišti se koná v rámci oslav 115 let založení Sboru dobrovolných hasičů v Hrusicích "Hasičské odpoledne". Srdečně zvou hrusičtí hasiči.