Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Občané > Místní poplatky

Místní poplatky

Správcem místních poplatků je obecní Úřad Hrusice.

Pro platbu místních poplatků (odpady, poplatek za psa, pronájem veřejného prostranství...) můžete využít:

Služby na webu

Cílem služby je umožnit občanům zobrazit si svoje nezaplacené poplatky online přes internet z pohodlí svého domova a ušetřit si cestu na úřad. Poplatky je možné rovnou na tomto webu uhradit. Podmínkou pro to, abychom zobrazili poplatky právě vám (příp. vaší rodině) a ne někomu jinému, je přihlásit se - elektronicky se identifikovat prostřednictvím kvalifikovaného poskytovatele (NIA ID). V procesu elektronické identifikace budou z informačních systémů veřejné správy získány údaje o vaší osobě umožňující prokázání vaší totožnosti.

V případě platby poplatku za odpad (pokud vlastníte nádobu), vám bude po uhrazení poplatku doručena známka na popelnici do schránky.

Platební portál Středočeského kraje

Pomocí platebního portálu můžete uhradit veškeré poplatky a to po vyplnění všech potřebných údajů pro správce poplatku. Uhradit platbu pak můžete podobně, jako v e-shopu. V případě platby poplatku za odpad (pokud vlastníte nádobu) vám bude po uhrazení poplatku a připsání prostředků na náš bankovní účet, doručena známka na popelnici do schránky.

Pokladnu obecního úřadu

V úředních hodinách na pokladně obecního úřadu Hrusice a to v hotovosti nebo bezhotovostně platební kartou.

 

V případě dotazů k poplatkům, změn, či přihlášení se k poplatkové povinnosti, kontaktujte obecní úřad.