Obec Hrusice
Rodná obec Josefa Lady založena roku 1205
kostel
Drobečková navigace

Úvod > Turista > Akce v okolí

Akce v okolí


Janek Ledecký – Akustické turné 2020

Datum konání
Typ

Janek Ledecký na jaře 2020 absolvuje turné, kde přehraje své písně v akustických aranžích. Stane se tak teprve podruhé od roku 1994, kdy vyšel záznam z jeho unplugged koncertu v podobě úspěšného živého alba Jenom tak, jež dostalo zlatou desku a zlatou videokazetu od Warner Home video za nejprodávanější hudební video roku. „Eric Clapton založil svým geniálním MTV Unplugged novou disciplínu. Uvědomil jsem si, že na Spotify si nejčastěji vyhledávám akustické koncerty. Sítem akustického hraní projdou totiž vždycky jenom ty nejsilnější písničky. A těm se dostanete až na dřeň. Keith Richards tvrdí, že rozdíl mezi hraním na akustickou a elektrickou kytaru je jako mezi jízdou na kole a na motorce. Dodávám – je potřeba to střídat. A já už to nevystřídal zatraceně dlouho,” vysvětluje Janek. Přijďte se podívat, které z jeho největších hitů oním sítem prošly. Dojde samozřejmě i na Žentour a pár coververzí hudebníkových největších vzorů, jako jsou Rolling Stones, Beatles a Bob Dylan.

Více

Datum konání
Typ

Více

Cyber's Metal / Hardcore Fest

Datum konání
Typ

Jarní koncert hardcore/metal kapel, jaký v Říčanech už dlouho nebyl. Dnes již legendární stálice subkultur spojených s hutnými kytarovými riffy a nekompromisními bicími, partičky Status Praesents a Proximity doplní domácí Brando's Eyes a vycházející hvězdy Horrible Creatures a Attack the Hero. www.facebook.com/statuspraesents www.facebook.com/HorribleCreatures www.facebook.com/attackthehero www.facebook.com/Proximitycore www.facebook.com/brandoseyes www.kclabut.cz/cyber-s-metal-hardcore-fest KC Labuť, Říčany www.kclabut.cz www.facebook.com/kclabut

Více

KOLLÁROVCI CZ TOUR 2020

Datum konání
Typ

Srdečně Vás zveme na jedinečný koncerty oblíbené slovenské kapely Kollárovci!Hudebně zábavná show, v níž vynikající zpěvy a nádherná muzika nenechají nikoho sedět na židli.Přijďte i vy zažít fantastickou atmosféru s kapelou Kollárovci!

Více