Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Občané > Místní poplatky

Místní poplatky

Vážení občané, platby za rok 2024 (odpady, psi) provádějte, prosíme, až po 1.1.2024, ne dříve. Děkujeme.

 

Správcem místních poplatků je Obecní úřad Hrusice.

Pro platbu místních poplatků (odpady, poplatek za psa, pronájem veřejného prostranství...) můžete využít:

Služby na webu

Cílem služby je umožnit občanům zobrazit si svoje nezaplacené poplatky online přes internet z pohodlí svého domova a ušetřit si cestu na úřad. Poplatky je možné rovnou na tomto webu uhradit. Podmínkou pro to, abychom zobrazili poplatky právě vám (příp. vaší rodině) a ne někomu jinému, je přihlásit se - elektronicky se identifikovat prostřednictvím kvalifikovaného poskytovatele (NIA ID). V procesu elektronické identifikace budou z informačních systémů veřejné správy získány údaje o vaší osobě umožňující prokázání vaší totožnosti.

V případě platby poplatku za odpad (pokud vlastníte nádobu), vám bude po uhrazení poplatku doručena známka na popelnici do schránky.

Platební portál Středočeského kraje

Pomocí platebního portálu můžete uhradit veškeré poplatky a to po vyplnění všech potřebných údajů pro správce poplatku. Uhradit platbu pak můžete podobně, jako v e-shopu. V případě platby poplatku za odpad (pokud vlastníte nádobu) vám bude po uhrazení poplatku a připsání prostředků na náš bankovní účet, doručena známka na popelnici do schránky.

Pokladnu obecního úřadu

V úředních hodinách na pokladně obecního úřadu Hrusice a to v hotovosti nebo bezhotovostně platební kartou.

 

V případě dotazů k poplatkům, změn, či přihlášení se k poplatkové povinnosti, kontaktujte obecní úřad.