Obec Hrusice
Rodná obec Josefa Lady založena roku 1205
kostel
Drobečková navigace

Úvod > Obec Hrusice > Zastupitelstvo obce

Zastupitelstvo obce Hrusice

Mgr. Petr Sklenář 
starosta


starosta@obec-hrusice.cz
Tel. 601 392 596

PhDr. Ivana Plechatá
místostarosta


mistostarosta@obec-hrusice.cz

Zastupitelstvo

Mgr. Petr Sklenář

Irena Tesaříková Mgr. Jan Kopecký Martina Procházková Milena Šimková

PhDr. Ivana Plechatá

David Čihák  JUDr. Monika Bayerová, Ph.D. Tomáš Staněk  

Plán zasedání zastupitelstva

    • Zastupitelstvo obce Hrusice obvykle zasedá každé druhé úterý v měsíci
14.1.2020 11.2.2020 10.3.2020 14.4.2020 12.5.2020 9.6.2020
nekoná se nekoná se 8.9.2020 13.10.2020 10.11.2020 8.12.2020

Výše odměn zastupitelů

    • Starosta - 54.086 Kč (NAŘÍZENÍ VLÁDY ze dne 9. prosince 2019, kterým se mění nařízení vlády č. 318/2017 Sb., o výši odměn členů zastupitelstev územních samosprávných celků, ve znění nařízení vlády č. 202/2018 Sb.)
    • Místostarosta - 24.814 Kč (Schváleno usnesením zastupitelstva obce Hrusice č. 18/11/20 ze dne 1.11.2018)
    • Zastupitelstvo obce Hrusice stanovuje výši odměny neuvolněným zastupitelům v souladu s Nařízením vlády č. 202/2018 Sb. o výši odměn členů zastupitelstev územních samosprávných celků takto: všem neuvolněným zastupitelům ve výši 1.475 Kč/měsíc; všem neuvolněným zastupitelům, kteří jsou zároveň předsedy výborů ve výši 2.950 Kč/měsíc. V případě nastoupení náhradníků přísluší náhradníkům odměna od dne složení slibu. (Schváleno usnesením č. 19/02/03 ze dne 12.2.2019). 

Stavební komise 

    • není obsazena 

Kontrolní výbor 

    • předseda: Tomáš Staněk
    • členové: Josef Svoboda, Lenka Kopecká 

Finanční výbor 

    • předseda: Martina Procházková
    • členové: Marie Kuntová, Jana Vančurová