Úvod > Občané > Aktuality > Přerušení dodávky pitné vody

Přerušení dodávky pitné vody

17.5.2021
17.5.2021

S ohledem na již deset dnů trvající situaci, kdy na hrusickém vodojemu evidujeme násobně vyšší odběr, než je přítok a jsme tak nuceni vodu do vodojemu neustále zavážet, dojde dne 17.5.2021 v 21.00 hod. k přerušení dodávky pitné vody z obecního vodovodu. Dodávka vody bude obnovena v úterý 18.5.2021 v 5.00 hod. ráno. Cisterny nebudou přistaveny.

Zároveň budeme zjišťovat, zdali nemáme v distribučním řádu závadu, která by způsobovala únik vody. Pokud se závada neprojeví, nařídíme, jako vlastník vodárenského zařízení, provedení mimořádného odečtu vodoměrů, abychom zjistili vysoké odběry v domácnostech.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace spojené s tímto opatřením.

Petr Sklenář, starosta

Voda.jpeg