Úvod > Občané > Aktuality > Svoz nebezpečného a velkoobjemového odpadu

Svoz nebezpečného a velkoobjemového odpadu

14.9.2019

V sobotu 14.9.2019 proběhne v naší obci svoz nebezpečného odpadu. Zároveň budou přistaveny u obecního úřadu i kontejnery na velkoobjemový odpad.

Svoz je určen pouze pro odpad z domácností (ne pro odpad vzniklý z podnikatelské činnosti).

Čas svozu nebezpečného odpadu je od 8.40 hod. do 9.00 hod.

Druhy nebezpečných odpadů a ostatních zařízení, které se budou odebírat od občanů:

olověné akumulátory, lednice, televizory, zářivky, staré léky, suché články, monočlánky, olejové filtry, oleje, odmašťovací přípravky, lepidla, kyseliny, nádoby od barev, rozpouštědla, vývojky a ustalovače případně jiné

Nebude se odebírat železný šrot, stavební materiály (azbestová krytina a jiné) a pneumatiky.

Kontejnery na velkoobjemový odpad budou občanům (fyzickým osobám) k dispozici v sobotu 14.9.2019 od 8.00 hod do 12.00 hod.
Patří sem: starý nábytek, koberce, linolea, umyvadla, toalety, kuchyňské linky, atd.