Horní menu

Štítky:

lis 26

Beseda o Josefu Ladovi

Zveme vás na besedu o životě a díle hrusického rodáka, světově uznávaného malíře a spisovatele Josefa Lady.

lis 26

Vánoční jarmark

Sbor dobrovolných hasičů vás srdečně zve na Vánoční jarmark, který  se bude se konat 26. listopadu od 10.00 hod. v prostorách před hasičskou zbrojnicí.Pokud má někdo z hrusických občanů či z okolí zájem prodat na jarmarku své výrobky, kontaktujte, prosím, Petru Strnadovou na tel.: 608 202 764.

lis 19

Myslivecký ples

V sobotu 19. listopadu 2022 se v hrusické sokolovně koná Myslivecký ples.

lis 12

Brigáda - hrabání listí

Přijďte nám, prosím, pomoci s hrabáním listí v obci, s sebou si přineste hrábě a rukavice.

lis 08

Zasedání zastupitelstva

Zasedání zastupitelstva obce Hrusice proběhne dne 8.11.2022 od 18:30 hod.

říj 22

Koncert - Duo di Fiori

Zveme vás na koncert Duo di Fiori.

říj 17

Ustavující zasedání zastupitelstva obce Hrusice

Vážení zastupitelé, vážení občané,

zář 28

Svatováclavská pouť a koncert

Obec Hrusice a Římskokatolická farnost Hrusice vás zvou na svatováclavskou pouť.

zář 23

Volby do zastupitelstva obce Hrusice

V souladu s ust. § 29 zákona č. 491/2001 Sb., o volbách do zastupitelstev obcí a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, oznamuji:

zář 24

Guláš FEST - 4. ročník

Spolky Hrusice vás srdečně zvou na 4. ročník hrusického Guláš FESTu.

zář 22

Předvolební setkání s kandidáty do zastupitelstva

Zveme vás na společné setkání všech kandidátů  do zastupitelstva obce Hrusice pro volební období 2022-2026.

zář 17

Po stopách kocoura Mikeše

Město Mnichovice ve spolupráci s obcemi Hrusice, Mirošovice, Senohraby a Ondřejov, DSO Ladův kraj, Základní školou T. G. Masaryka v Mnichovicích, Oblastním muzeem Praha-východ, Brandýs nad Labem, Sportovním areálem Šibeniční vrch, KČT Říčany a Astronomickým ústavem AVČR Ondřejov pořádá v sobotu 17. září 2022 19. ročník turistického pochodu „Po stopách kocoura Mikeše”.