Úvod > Občané > Důležité informace > Úplná uzavírka silnice III/3353

Úplná uzavírka silnice III/3353

18.4.2023
17.5.2023

Ve dnech 13.4. až 5.5.2023 dojde k úplné uzavírce silnice III/3353 a to v úseku od křižovatky Mnichovice-Hrusice-Ondřejov (Vlčí Halíř) po křižovatku Hrusice-Turkovice-Senohraby.

Silnice bude uzavřena ve třech částech (v tuto chvíli se jedná o předběžný harmonogram, který může být upraven):

1. Uzavírka Vlčí Halíř-Náves (18.4.-25.4.): Tato část nelze objet autobusy PID. Autobusy PID projedou obcí Hrusice od začátku ranních spojů po spoj odjíždějící ze zastávky Hrusice v 7:59. Následné spoje budou odřeknuty a pojedou po objízdné trase po ulici Ondřejovská do Ondřejova se zastávkou Hrusice, Vlčí Halíř. Odpoledne bude do obce zajíždět pouze linka 651. V případě komplikací s dopravou do Hrusic (zvláště pro starší a nemohoucí občany), kontaktujte obecní úřad. Víkendové autobusové spoje budou odřeknuty po celý den. Do 8:00 bude také umožněn odjezd obyvatel z dotčené lokality.
  2. Uzavírka Náves (4.5-9.5.): Autobusová doprava bude vedena po objízdné trase po ulici Josefa Lady (Hrušov), autobusová zastávka "Na Šmejkalce" bude přesunuta za křižovatku směr Senohraby, autobusová zastávka "Hrusice" bude přesunuta ke kostelu. Do 8:00 bude opět možno opustit dotčenou lokalitu, platí pouze pro dotčené obyvatele v ulici Náves a Urbanova.
  3. Uzavírka Turkovická (10.5.-19.5.): Autobusová doprava bude vedena po objízdné trase po ulici Josefa Lady (Hrušov), autobusová zastávka "Na Šmejkalce" bude přesunuta za křižovatku směr Senohraby, autobusová zastávka "Hrusice" bude přesunuta ke kostelu. Do 8:00 bude opět možno opustit dotčenou lokalitu.

Vjezd do uzavřených lokalit bude umožněn v odpoledních hodinách po souhlasu stavby dle technických podmínek. Děkujeme za pochopení a shovívavost, odměnou nám bude následně opravená komunikace. Děkujeme za respektování dopravního omezení, předejte tím poškození vozidel či zařízení technické infrastruktury ve vlastnictví obce Hrusice.