Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Občané > Aktuality > Volby do zastupitelstva obce Hrusice

Volby do zastupitelstva obce HrusiceDatum konání:
23.9.2022
Datum ukončení:
24.9.2022

V souladu s ust. § 29 zákona č. 491/2001 Sb., o volbách do zastupitelstev obcí a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, oznamuji:

  1. Volby do zastupitelstva obce Hrusice se uskuteční
    1. v pátek 23. září 2022 od 14. 00 hodin do 22.00 hodin
    2. a v sobotu dne 24. září 2022 od 8. 00 hodin do 14.00 hodin
  2. Místem konání voleb je pro celé katastrální území obce Hrusice volební místnost v budově obecního úřadu, Ke Hřišti 142 Hrusice
  3. Voliči bude umožněno hlasování poté, kdy prokáže svoji totožnost a státní občanství České republiky, popřípadě státní občanství státu, jehož občané jsou oprávněni volit na území České republiky.
  4. Voliči budou dodány nejpozději 3 dny přede dnem konání voleb hlasovací lístky. V den voleb volič může obdržet hlasovací lístky i ve volební místnosti.
  5. Volič po příchodu do volební místnosti prokáže svou totožnost a státní občanství České republiky, popřípadě státní občanství státu, jehož občané jsou oprávněni volit na území České republiky. Totožnost a státní občanství prokáže volič občanským průkazem nebo cestovním pasem České republiky, jde-li o cizince, průkazem o povolení k pobytu.

Více informací

Výsledky voleb do zastupitelstva obce Hrusice

 

 

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů