Úvod > Občané > Důležité informace > Zvyšování cen za svoz tuhého komunálního odpadu 2021

Zvyšování cen za svoz tuhého komunálního odpadu 2021

Vážení občané,
z důvodu oznámení svozové společnosti FCC Česká republika, s.r.o. a schválené změně zákona o odpadech, bylo nuceno zastupitelstvo obce Hrusice od 1. 1. 2021 občanům zvýšit povinný roční poplatek za likvidaci tuhého komunálního odpadu.

Ceny za svoz komunálního odpadu můžete snížit díky třídění odpadu, protože tuhý komunální odpad se bude nadále díky legislativě zdražovat. Stále je možné zažádat na obecním úřadu o nádoby na plast a papír ke svým nemovitostem.

Veškeré informace o cenách a harmonogramu svozu naleznete v sekci Odpadové hospodářství.